Redakcja

Bloga prowadzi:

Agnieszka Pawlus – ratownik medyczny, instruktor pałki teleskopowejpierwszej pomocy przedmedycznej oraz Nordic Walking. Instruktor Turystyki Kwalifikowanej o specjalności Turystyka Piesza Nizinna oraz Turystyka Piesza Górska. Członek Stowarzyszenia IPDTA Polska. Fundator oraz Wiceprezes Fundacji K2.
Aleksander „OLAF” Pietryka
instruktor samoobrony (uprawnienia państwowe), E.S.D.S. ( Explosive Self Defence System), W.S.D.S. (Women’s Self Defence System), instruktor walki wręcz Fairbairn WWII Close Quarters Combat (Fairbairn Fighting System), pałki teleskopowej, survivalu, pierwszej pomocy przedmedycznej BLS/AED, strzelectwa sportowego, obronnego oraz bojowego m.in. w systemie Point Shooting. Specjalista ds. bezpieczeństwa osobistego. Instruktor International Police Defensive Tactics Association oraz członek Stowarzyszenia IPDTA Polska. Fundator oraz Prezes Fundacji K2.


Wszelkie materiały na stronie są umieszczane jako materiały informacyjne. Trening bez wykwalifikowanego instruktora może być niebezpieczny. Autorzy nie odpowiadają za sposób wykorzystania prezentowanych informacji.

…………………………………………………………………………………………………………………………..
Nie masz dostępu do materiałów zabezpieczonych hasłem – widocznie nie jesteś osobą do której są one adresowane. To na szczęście my tylko decydujemy komu i co udostępniamy na naszym blogu.
…………………………………………………………………………………………………………………………..


Komunikat specjalny w sprawie adresu www.cba.pl 

Z początku bawiło mnie to niesłychanie, kiedy internauci posądzali NAS o konszachty z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym. No, ale co za dużo, to niezdrowo. Nie znamy agenta Tomka oraz jego kolegów agentów CBA :).
Pragniemy również oficjalnie oświadczyć, że www.cba.pl powstało jeszcze przed powołaniem
Centralnego Biura Antykorupcyjnego i nie ma z nim nic wspólnego, poza literkami. Prawdziwy adres CBA to http://www.cba.gov.pl/, korzystajcie z niego jeśli chcecie zakablować swego szefa albo byłą żonę. Do Nas donosów proszę nie wysyłać.

Roboty tajnego agenta też nie załatwiamy 🙂

Dodaj komentarz